Informacja na temat zmian w tematach kolejnych numerów

Szanowni Państwo!

 

Ze względu na niespodziewanie wysoką liczbę tekstów, które otrzymaliśmy do numeru XXV, zdecydowaliśmy się wydać „Wojnę" w dwóch tomach: marcowym oraz czerwcowym. Oznacza to, że nabór tekstów do numeru czerwcowego (XXVI) jest zamknięty.

 

„Roślina" została natomiast tematem przewodnim numeru wrześniowego (XXVII), a nie - jak wcześniej – czerwcowego. Numer grudniowy będzie anglojęzyczny (temat zostanie podany wkrótce), natomiast „Kosmos-Ciała niebieskie-Astronomia" - został przesunięty na marzec 2016 roku. Zmianie uległy także terminy naborów:

 

Numer XXVII („Roślina") – nabór tekstów do 15 lipca 2015 r., wydanie numeru: do 30 września 2015 r.

Numer XXVIII ("Communication - Interaction - Influence" - numer w całości w języku angielskim) – nabór tekstów do 30 września 2015 r., wydanie numeru: do 31 grudnia 2015 r.

Numer XXIX („Kosmos-Ciała niebieskie-Astronomia") – nabór tekstów do 31 grudnia 2015 r., wydanie numeru: do 30 marca 2016 r.

 

Jeżeli ktoś z Państwa przygotowuje już tekst do „Rośliny" lub „Kosmosu", może go nadesłać w starym terminie (odpowiednio: 15 kwietnia oraz 15 lipca). Redakcja oceni go i – w przypadku przyjęcia – Autor będzie mógł od razu otrzymać zaświadczenie o publikacji.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za rosnące zainteresowanie naszym czasopismem.

Data opublikowania: 16.01.2015
Osoba publikująca: Katarzyna Kleczkowska